ישנם כמה יתרונות ברורים בנוגע לעוקבים פיקטיביים באינסטגרם על פני עוקבים ישראלים באינסטגרם. אנו נפרט במאמר הזה על מספר יתרונות אשר בעינינו הם המשמעותיים ביותר.

סיבה מספר אחת, משתמשי אינסטגרם בישראל אוהבים את ה"החזרה" בין עוקב לעוקב. אני עשיתי לך ועכשיו אתה תעשה לי.  בנוסף לכך מרבית האנשים באינסטגרם משתמשים בתוכנה InstaFollow אשר נותנת להם מידע מקיף בלי הרבה מאמץ על מי מהעוקבים לא עוקב אחריהם וכפתור הסרת המעקב במהירות. ומכאן נובע שעוקבים הישראלים אינם יציבים. אתם יכולים להזמין 1000 עוקבים ישראלים באינסטגרם ולהישאר רק עם 200 ביד. כדאי? לא חושב.

סיבה מספר שתיים, תוכן. על מנת להסביר את הסיבה הזו אני אתן דוגמא מאוד פשוטה. ישנו בעל עסק לבגדי ים לנשים אשר רוכש 1000 עוקבים ישראלים באינסטגרם. בעל העסק מקפיד על העלאת קולקציות בגדי ים מדי יום. נניח ואני נבחרתי לעקוב אחריו. בתור גבר אני לא מגלה עניין בקולקציות של בגדי ים לנשים שמציף לי את הפיד מדי יום, ומכאן הרעיון ברור. גם כאן אנו נתקלים בחוסר יציבות וקשיים עם עוקבים ישראלים באינסטגרם. לא כל אחד יכול להתחבר לתוכן הספיצפי שלכם ולהישאר עוקב שלכם לזמן רב.

הסיבות הללו הן הרעיון המרכזי שמאחוריו אנו עומדים לגבי אי מכירת עוקבים ישראלים אמיתיים באינסטגרם. אנו נהיה במרדף סביב הפרופיל שלכם על מנת להשלים מדי יום עוקבים שיורדים.

כתוצאה מכך אנו משווקים קניית עוקבים לאינסטגרם אשר אמנם הם לא פעילים אך יציבים. קניתם 1000 עוקבים באינסטגרם קיבלתם את כל החבילה בשלמותה. אף עוקב לא יורד גם אם תעלו תוכן לא מעניין. ישנם יתרונות רבים יותר בקניית עוקבים כאלו מאשר עוקבים ישראלים אמיתיים. על היתרונות האלה נכתוב במאמר הבא. עד אז אתם מוזמנים לעיין בחבילות שלנו לקניית עוקבים באינסטגרם.