במאמר הבא אנו נסביר על מספר יתרונות בקניית לייקים לפייסבוק ממשתמשים מכל העולם. רבות הפניות שאנו מקבלים מאנשים ששואלים האם הלייקים שאנו מוכרים הם מישראל. אמנם אנחנו מוכרים גם לייקים מישראל והביקוש הוא גבוה הרבה יותר אך עדיין ישנם יתרונות בקניית לייקים לפייסבוק מהעולם ולאו דווקא מישראל.

1. הסיבה המרכזית – עלויות. העלויות של לייקים מכל העולם זולות פי 2 מהעלויות של לייקים לפי מישראל. העלויות עבור לייקים ישראלים גבוהות הרבה יותר בגלל הפרסום המאסיבי לקהל הישראלי. ומיד אנו עושים מעבר חד לסיבה השנייה שקשורה לראשונה.

2. אף אחד לא יכול לצפות מי עשה את הלייק אלא רק מנהל העמוד. האם זה באמת משנה מאיפה הלייקים ? הגולשים והמבקרים בעמוד שלכם נחשפים רק למספר הלייקים שבוצעו בדף. המתכון הטוב ביותר הוא לשלב בין לייקים עולמים ללייקים ישראלים, בכך הרווחתם מונה לייקים גדול יותר בנוסף לעמוד אקטיבי עם תגובות מהקהל הישראלי שמבין את התוכן שלכם.

3. מאחר ואף אחד לא יודע שהלייקים מגיעים מאנשים מכל העולם, הלייקים נותנים תוספת משמעותית למוניטין הדף. למי הייתם נותנים חשיבות ועדיפות גדולה יותר בעת קנייה, לעסק עם 200 לייקים או עסק עם 2200 לייקים?

האם באמת אכפת לנו מי עומד מאחורי הלייקים? לקחתי לדוגמא את הדף של הזמר המפורסם ג'סטין ביבר העומד על 70 מיליון לייקים וגדל מדי יום. אני כמובן לא אומר שהוא משתמש בשירותי קידום אך מראה נקודת מבט מעניינת שבה הלייקים מהווים רק מספר עבור הגולש או הלקוח הפוטנציאלי. מספר זה יכול להשפיע רבות לכיוון החיובי בלבד.